Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 6 stycznia 2019, 22:46

Tomb Raider II: The Dagger of Xian (kody) PC

Wstęp

Tomb Raider II jest kontynuacją kultowej przygodowej gry akcji z 1996 roku. Za jej stworzenie odpowiada studio Core Design. Główną bohaterką tytułu jest Lara Croft, archeolog i poszukiwaczka przygód, która tym razem stara się zdobyć legendarny sztylet Xian, dający ponoć moc smoka. Aby osiągnąć ten cel, protagonistka przemierza cały świat, od Wenecji po Tybet, biega, skacze, rozwiązuje zagadki i walczy z przeciwnikami.

Kody do gry

Wyekwipuj flarę, przytrzymaj klawisz odpowiedzialny za chód i wykonaj wybraną sekwencję ruchów:

Krok w przód > krok w tył > trzykrotny obrót o 360 stopni > skok w przód (z przytrzymanym klawiszem Alt) – ukończ poziom

Krok w przód > krok w tył > trzykrotny obrót o 360 stopni w prawo > skok w tył (z przytrzymanym klawiszem Alt) – wszystkie bronie (uwaga, jeśli wykonasz tę sekwencję bez wyekwipowanej flary, Lara wybuchnie)

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 6 stycznia 2019