Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 9 grudnia 2018, 14:07

Dead Island Riptide (duplikowanie broni) PC, X360, PS3

Wstęp

W Dead Island Riptide przenosimy się na tropikalną wyspę Palanai, która - podobnie jak Banoi z pierwszej części serii - została opanowana przez hordy nieumarłych. Nasze zadanie jest proste – przetrwać za wszelką cenę i znaleźć drogę ucieczki.

Triki do gry

Duplikowanie broni

Sztuczka działa tylko z broniami, które możesz rzucić, a następnie podnieść. Ciśnij orężem, i gdy wciąż jest on w powietrzu wyłącz ekwipunek. Usuń z ręki wykorzystany przed chwilą przedmiot i wróć do zabawy. Gdy go podniesiesz, powinieneś mieć jego dwa egzemplarze.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 9 grudnia 2018