Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 24 listopada 2018, 18:23

Mercenary Kings (triki) PC, PS4, XONE, Switch, PSV

Wstęp

Mercenary Kings jest dwuwymiarową scrollowaną strzelanką utrzymaną w stylistyce klasycznych produkcji na automaty. Za jej stworzenie odpowiada studio Tribute Games. Głównym bohaterem jest elitarny najemnik o pseudonimie Król, który mści się na organizacji przestępczej odpowiedzialnej za śmierć jego towarzyszy. W trakcie zabawy skaczemy po platformach i pokonujemy coraz silniejszych gangsterów za pomocą różnorodnego uzbrojenia. Tytuł wyróżnia się rozbudowanym systemem craftingu.

Triki do gry

Pokój deweloperski

Najpierw dostań się na tereny łowieckie. Możesz to zrobić z prawego górnego rogu głównego obozu (powinieneś mieć opcję wybrania się do tej lokacji zamiast wyruszenia na misję motorem). Po dotarciu na miejsce idź tak długo, aż trafisz na trawiasty gzyms z nagrobkiem i kwiatami. Skieruj się w prawo i znajdź dwie bryłki niedaleko ściany blokującej przejście. Są one wierzchołkiem ukrytej drabiny Zejdź po niej i idź dalej w prawo. Dotrzesz do kolejnej ściany, którą możesz pokonać turlając się. Kontynuuj wędrówkę, aż w końcu wejdziesz do pokoju deweloperskiego. Możesz w nim znaleźć trzy sekretne części do broni i porozmawiać z wirtualnymi awatarami twórców tytułu.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 24 listopada 2018