Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 24 listopada 2018, 18:21

ETHER Vapor Remaster (triki) PC

Wstęp

ETHER Vapor Remaster jest stworzoną przez studio Edelweiss futurystyczną scrollowaną strzelanką, utrzymaną w stylistyce japońskich animacji. Wcielamy się w niej w pilota prototypowego myśliwca, który bierze udział w wojnie między niewielkim, lecz rozwiniętym technologicznie państwem Chaldea a koalicją o nazwie Lydia. W trakcie zabawy strącamy wrogie maszyny i walczymy z potężnymi wrogami. I sprawniej nam to wychodzi, tym więcej punktów otrzymujemy.

Triki do gry

Odblokowywanie dodatków

Aby odblokować tryb Boss Rush, w którym skupiamy się na pokonywaniu najsilniejszych przeciwników w grze, myśliwiec Ex-Tio oraz Website Extras, ukończ kampanię co najmniej raz.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 24 listopada 2018