Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 24 listopada 2018, 18:20

Kody do gry Ape Escape 3 (kody) PS2

Wstęp

Ape Escape 3 to stworzona przez studio Sony Computer Entertainment zręcznościówka, przeznaczona przede wszystkim dla młodszych graczy. Jej głównymi bohaterami są Keia i Yumi, którzy muszą powstrzymać złego Spectera planującego podbój świata. Na drodze do ostatecznego celu stoi 28 misji, umiejscowionych w 136 lokacjach, gdzie czeka 400 małp do schwytania. Zadanie ułatwia szeroki wachlarz gadżetów i broni znajdujących się w posiadaniu protagonistów, takich jak siatka, proca, lasso, i magiczna obręcz.

Kody do gry

Na ekranie tytułowym przytrzymaj R1, R2, L1, L2 i nie puszczając ich wciśnij dodatkowo Start. Uruchomisz w ten sposób menu haseł, w którym możesz wpisać poniższe kody.

  1. Blueman – odblokuj małpę BLUE PIPOTRON
  2. RATCH – odblokuj małpę RATCH
  3. 2nd man – odblokuj małpę RED PIPOTRON

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 24 listopada 2018