Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 12 listopada 2018, 18:41

Crash Bandicoot 3: Warped (kody) PS3, PSP, PSV

Wstęp

Crash Bandicoot 3: Warped jest kolejną odsłoną kultowego cyklu trójwymiarowych platformówek od studia Naughty Dog. Podczas zabawy wcielamy się w tytułowego jamraja, który wraz ze swoją siostrą Coco (również postać grywalna) przenosi się w czasie i stara się powstrzymać niecne plany złego demona Uka Uka i jego wspólników – doktora Neo Corteksa oraz doktora Nefariousa. Po drodze para bohaterów odwiedzi szereg różnorodnych lokacji, pełnych przeciwników, przepaści, niebezpiecznych pułapek oraz owoców wumpa do zebrania.

Kody do gry

Maska Aku Aku

Podczas zabawy wciśnij:

X > kółko > kwadrat > trójkąt

Otrzymasz w ten sposób maskę Aku Aku

Demo Spyro the Dragon

W menu głównym wciśnij:

Góra > góra > dół > dół > lewo > prawo > lewo > prawo > kwadrat

Uruchomisz w ten sposób demo gry Spyro the Dragon.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 12 listopada 2018