Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 19 października 2018, 18:58

Adventure Time: Explore the Dungeon Because I Don't Know! (triki) PC, X360, PS3, WiiU, 3DS

Wstęp

Adventure Time: Explore the Dungeon Because I Don't Know! jest opartą na popularnym serialu animowanym grą w humorystycznym stylu nawiązującą do gatunku hack'n'slash z Diablo na czele. W tytule obejmujemy kontrolę nad znanymi z kreskówki bohaterami i staramy się pomóc Królewnie Balonowej w ocaleniu Słodkiego Królestwa. Aby to zrobić musimy zejść do tytułowych lochów i odkryć ich tajemnicę, eliminując przy okazji hordy wrogów.

Triki do gry

Odblokowywanie postaci

Postać

Jak odblokować?

Lumpy Space Princess

Ukończ poziom 10.

Ice King

Ukończ poziom 30.

Earl Of Lemon Grab

Ukończ poziom 70.

Flame Princess

Ukończ poziom 80.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 19 października 2018