Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 24 sierpnia 2018, 16:38

Order of Battle: Kriegsmarine (kody) PC

Wstęp

Order of Battle: Kriegsmarine jest dodatkiem do klasycznej, turowej strategii drugowojennej Order of Battle: World War II, stworzonej przez studio The Artistocrats. Rozszerzenie wprowadza do podstawki ponad 50 jednostek, nowe mechaniki i reguły oraz 9 scenariuszy skupiających się na działaniach tytułowej niemieckiej marynarki wojennej w latach 1939-1945.

Kody do gry

Podczas zabawy wciśnij jednocześnie klawisze Shift i C, by uruchomić konsolę. Następnie wpisz jeden z poniższych kodów i zatwierdź Enterem.

 1. #warbonds – dodatkowe 500 surowców
 2. #warbonds (liczba) – dodatkowe surowce (wpisz interesującą cię liczbę)
 3. #johnconnor – wyłącz AI
 4. #iamback – włącz AI
 5. #orbitalcommand – wyłącz mgłę wojny
 6. #income (liczba) – dodatkowe tury
 7. #aircp (liczba) – dodatkowe punkty dowództwa powietrznego
 8. #landcp (liczba) – dodatkowe punkty dowództwa lądowego
 9. #navalcp (liczba) – dodatkowe punkty dowództwa morskiego
 10. #whiteflag – natychmiastowa porażka
 11. #igotnukes – natychmiastowe zwycięstwo

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 24 sierpnia 2018