Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 24 sierpnia 2018, 16:32

Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour (triki) PC, PS4, XONE

Wstęp

Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour to specjalna edycja słynnej strzelanki przygotowana z okazji 20. rocznicy premiery gry. Produkcja doczekała się ulepszonej grafiki, nowych przeciwników oraz dodatkowego epizodu.

Triki do gry

Ukryty poziom

W Shrapnel City, a konkretnie na planszy Hotel Hell, podejdź do fontanny znajdującej się przy basenie, przejdź przez wodospad, a następnie przedostań się za krzak. Powinieneś zobaczyć szary znak radioaktywności. Gdy do niego podejdziesz, przeniesie cię do ukrytego poziomu Freeway.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 24 sierpnia 2018