Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 29 kwietnia 2003, 11:55

Tiger Woods PGA Tour 2003 PC

Aby zwiększyć ilość posiadanej gotówki musisz wykonać następujące czynności:

1. odszukaj w katalogu w którym zainstalowana została gra (domyślnie jest to katalog C:\Program Files\EA SPORTS\Tiger Woods PGA TOUR 2003\Data\Career) plik *.plr swojego gracza (w przypadku gracza o imieniu John Smith będzie to plik John Smith.plr)

2. otwórz plik za pomocą dowolnego hex edytora (edycja kodu szesnastkowego)

3. począwszy od offsetu 930 zapisana została ilość posiadanej gotówki. Zmień trzy kolejne bajty na FF BB DF a otrzymasz w ten sposób potężny zastrzyk gotówki.

Uwaga: Przed dokonaniem zmian zaleca się zrobienie kopii zapasowej modyfikowanego pliku, tak, aby w przypadku błędu w łatwy sposób można było wrócić do poprzedniego stanu.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 29 kwietnia 2003