Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 9 sierpnia 2018, 14:53

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Crash Bandicoot 3 - triki PC, PS4, XONE, Switch

Wstęp

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy jest kompilacją trzech pierwszych odsłon popularnej serii gier zręcznościowych Crash Bandicoot, zremasterowanych przez studio Vicarious Visions. Ich głównym bohaterem jest tytułowy antropomorficzny jamraj, którego zadaniem jest pokrzyżowanie planów złego doktora Corteksa pragnącego przejąć władzę nad światem. Po drodze będzie musiał pokonać licznych przeciwników, unikać pułapek i skakać po platformach.

Triki do gry

Eggipus Rex – ukryty poziom

Rozpocznij planszę Dino Might i wybierz ścieżkę żółtego klejnotu. Gdy rozpocznie się pościg, pozwól drugiemu pterodaktylowi na atak. Zamiast zadać obrażenia zabierze cię on do ukrytego poziomu.

Ukryty poziom Hot Coco

W świecie 14 (Road Crash ) podczas wyścigu trzymaj się lewej strony ekranu. W pewnym momencie powinien pojawić się żółty znak z głową obcego. Uderz w niego, a przeniesiesz się do ukrytego poziomu.

Motocykle z przyspieszeniem

Przed startem dowolnego poziomu, w którym jeździsz na motorze, poczekaj aż zapali się drugie czerwone światło. Następnie przytrzymaj klawisz odpowiedzialny za skok. Twój pojazd stanie na jednym kole i po starcie zyska dodatkowe przyspieszenie.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 9 sierpnia 2018

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz