Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 6 lipca 2018, 14:04

Kody do gry Resident Evil 6 (uniki) PC, PS4, XONE, X360, PS3

Wstęp

Resident Evil 6 to kolejna odsłona sztandarowej serii koncernu Capcom, łączącej w sobie cechy dynamicznej gry akcji oraz survival horroru. Poniższa lista dotyczy wersji na komputery osobiste i zawiera listę przeróżnych bonusowych elementów, do których można odblokować sobie dostęp.

Triki do gry

Unikanie ataków

Podczas walki wciśnij przycisk odpowiedzialny za uruchomienie telefonu. Pobliscy przeciwnicy powinni przestać atakować Ciebie i skupią się na Twoim partnerze. Sztuczkę możesz powtarzać dowolną ilość razy.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 6 lipca 2018