Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 24 czerwca 2018, 14:06

SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 3 (triki) PSP

Wstęp

SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 3 jest kolejną odsłoną popularnej w niektórych kręgach strzelanek taktycznych od studia Zipper Interactive. Tytuł stawia na realne odwzorowanie działań jednostek specjalnych z całego świata. Gracz przejmuje w nim kontrolę nad grupą komandosów, których zadaniem jest odnalezienie i przesłuchanie byłego agenta KGB, który prawdopodobnie posiada informacje na temat ataku nuklearnego na ogromną skalę. Jest to jednak zaledwie wstęp do misji, podczas której żołnierze odwiedzą różne zakątki świata i zmierzą się z licznymi przeciwnikami.

Triki do gry

Odblokowanie misji Tea & Cupcakes

Aby odblokować misję Tea & Cupcakes w trybie Quick Mission musisz ukończyć 50 poziomów w Custom Missions (przy okazji dostępne staną się również nowe skórki dla gracza oraz przeciwnicy). Każde pomyślne przejście Tea & Cupcakes jest warte 5000 CE.

Czyszczenie widoku

Podczas rozgrywania misji Tea & Cupcakes ekran w pewnym momencie zajdzie mgłą. Gdy tak się stanie, oślep się granatem błyskowym. Gdy jego efekt zniknie, pole widzenia powinno być czyste.

Tańcząca jednostka Navy SEALs

Gdy będąc w menu personalizacji postaci pozwolimy, by ekran konsoli PSP przeszedł w stan uśpienia, znajdujący się na nim żołnierze lub najemnicy zaczną tańczyć.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 24 czerwca 2018