Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 14 czerwca 2018, 20:40

LEGO Star Wars III: The Clone Wars (triki) PC, X360, PS3, PSP, Wii, NDS, 3DS

Wstęp

LEGO Star Wars III: The Clone Wars jest kolejną produkcją osadzoną w świecie popularnych duńskich klocków na licencji Gwiezdnych wojen. Tytuł rozgrywa się w niespokojnych czasach Wojen Klonów, czyli konfliktu między Republiką a Separatystami. Podczas zabawy można objąć kontrolę nad bohaterami znanymi z filmów oraz seriali animowanych i walczyć z przeciwnikami, skakać po platformach i rozwiązywać proste zagadki logiczne.

Triki do gry

Nieskończone źródło pieniędzy

Zbierz każdy możliwy klocek znajdujący się w głównym pomieszczeniu. Następnie podejdź do zielonej windy, przejdź do maszyny umożliwiającej zmianą wyglądu bohatera, użyj jej i wyjdź z wyświetlonego menu (nie musisz nic w nim zmieniać). Przedmioty wcześniej podniesione lub rozniesione przez Ciebie w pył się zresetują i będziesz mógł ponownie pozbierać wszystkie fanty.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 14 czerwca 2018