Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 14 czerwca 2018, 20:34

Ben 10: Omniverse 2 (triki) X360, PS3, Wii, WiiU, 3DS

Wstęp

Ben 10: Omniverse 2 jest kolejną produkcją osadzoną w uniwersum popularnego serialu animowanego. Gracze wcielają się w niej tytułowego Bena, który dzięki tajemniczemu urządzeniu o nazwie Omnitrix potrafi zamieniać się w potężne kosmiczne istoty, co wykorzystuje do walki ze złem. Tym razem musi zinfiltrować statek nowego wroga, Incurseansa. Podczas swojej misji chłopak musi eliminować przeciwników i wykazać się zręcznością podczas sekcji platformowych.

Triki do gry

Odblokowywanie obcych

Obcy

Jak odblokować?

Aerodactyle

Ukończ poziom 2: Mess Hall Mashup

Big Chill

Ukończ poziom 3: Welcome to Erf

Bullfrag

Ukończ poziom 2: Mess Hall Mashup

Cannonbolt

Ukończ poziom 5: Core of the Problem

Gravattack

Ukończ poziom 4: Underground and Beyond

Swampfire

Ukończ poziom 1: Stow Away

XLR8

Ukończ poziom 4: Underground and Beyond

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 14 czerwca 2018