Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 10 czerwca 2018, 15:02

Horizon Chase Turbo (triki) PC, PS4, XONE, Switch

Wstęp

Horizon Chase Turbo jest ulepszoną wersją Horizon Chase, popularnej gry wyścigowej znanej z urządzeń mobilnych. Tytuł nawiązuje do klasycznych, 16-bitowych produkcji z tego gatunku. Bierzemy w nim udział w klasycznych, czysto zręcznościowych wyścigach na szeregu zróżnicowanych tras.

Triki do gry

Lepszy start

Podobnie jak w przypadku gier z serii Mario Kart, stojąc na linii startu zacznij wciskać gaz dopiero, gdy odliczanie dojdzie do cyfry 1. Powinno dać Ci to dodatkową prędkość na samym początku wyścigu.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 10 czerwca 2018

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz