Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 10 czerwca 2018, 14:56

Dillon's Dead-Heat Breakers (triki) 3DS

Wstęp

Dillon's Dead-Heat Breakers jest kolejną odsłoną cyklu gier akcji z elementami tower defence, stworzoną przez studio Vanpool. Głównym bohaterem tytułu jest Dillon, pancernik żyjący w postapokaliptycznym świecie stylizowanym na Dziki Zachód. Jego zadaniem jest ochrona mieszkańców Pogranicza przed inwazją potworów. Aby to zrobić zbierać surowce, rozmawiać z bohaterami niezależnymi, rekrutować pomocników i obsadzać ich w poszczególnych wioskach, budować umocnienia, kupować oraz sprzedawać przedmioty oraz osobiście brać udział w walkach.

Triki do gry

Galeria

Po ukończeniu każdego nowego poziomu po raz pierwszy, otrzymasz możliwość powtórzenia ich za pomocą tzw. Replay Machine, umiejscowionej z tyłu garażu (wygląda jak mały komputer). Rozgrywając planszę po raz kolejny po jej przejściu otrzymasz ocenę – od jednej do pięciu gwiazdek. Zbieraj je, by odblokowywać zawartość galerii (przez całą grę możesz zebrać maksymalnie 105 gwiazdek).

Element galerii

Jak odblokować?

Odtwarzacz filmików

Zbierz 5 gwiazdek

Grafiki koncepcyjne (NPC, postacie grywalne)

Zbierz 10 gwiazdek

Grafiki koncepcyjne (Grocki, bossowie)

Zbierz 30 gwiazdek

Grafiki koncepcyjne (krajobrazy, poziomy, miasta)

Zbierz 50 gwiazdek

Test dźwięku

Zbierz 100 gwiazdek

Wiadomość od twórców

Zbierz 105 gwiazdek

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 10 czerwca 2018

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz