Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 8 czerwca 2018, 17:52

Brave: The Search for Spirit Dancer (triki) PS2

Wstęp

Brave: The Search for Spirit Dancer jest stworzoną przez studio VIS Entertainment przygodową grą akcji przeznaczoną wyłącznie na konsolę PlayStation 2. Głównym bohaterem tytułu jest Brave, młody Indianin marzący o zostaniu szamanem. Pewnego dnia wioska, w której mieszka chłopiec, zostaje zaatakowana przez Wendiego i wszyscy jego przyjaciele zostają wzięci do niewoli. Młodzieniec rusza zatem w wędrówkę w poszukiwaniu Spirit Dancera, najpotężniejszego szamana w historii, by ten pomógł mu uratować bliskich. Podczas swojej misji Brave musi eksplorować różne krainy, walczyć z przeciwnikami i uczyć się nowych umiejętności.

Triki do gry

Wyższe skoki

W niektórych fragmentach gry możesz skakać znacznie wyżej, niż normalnie. Aby to osiągnąć, musisz stanąć w kącie strefy, którą chcesz przeskoczyć. Następnie ustaw bohatera tak, by stał twarzą do Ciebie. Wciśnij przycisk R1 i powinieneś zobaczyć, jak kamera zaczyna szybko poruszać się do przodu i do tyłu. Jeśli teraz wykonasz podwójny skok zauważysz, że Brave zawiśnie w powietrzu. Kontynuuj podwójne skoki i jeśli będziesz miał szczęście, to możesz nawet dostać się w miejsca, do których w zwykłych warunkach nie powinieneś mieć dostępu.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 8 czerwca 2018

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz