Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 16 maja 2018, 15:52

Donkey Kong Country: Tropical Freeze (triki) Switch, WiiU

Wstęp

Donkey Kong Country: Tropical Freeze jest kolejną odsłoną cyklu platformówek od firmy Nintendo ze słynnym gorylem w roli głównej. Tym razem bohater musi ochronić swój dom przed inwazją tajemniczych, stylizowanych na wikingów zwierząt.

Triki do gry

Siódma wyspa

Aby odblokować siódmą wyspę - Secret Seclusion - należy zdobyć wszystkie sześć relikwii z sześciu poziomów świątynnych rozsianych po całym świecie gry i pokonać ostatniego bossa.

Hard Mode

Aby odblokować tryb trudny należy ukończyć wszystkie trzy poziomy składające się na siódmą, ukrytą wyspę.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 16 maja 2018

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz