Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 25 kwietnia 2018, 09:26

Transistor (triki) PC, PS4, iOS

Wstęp

Transistor to izometryczna, zręcznościowa gra RPG od twórców popularnej produkcji Bastion. Podczas zabawy poznajemy losy kobiety, która weszła w posiadanie tajemniczego miecza, co ściągnęło na nią bandę przeciwników chcących go zdobyć.

Triki do gry

Looking Glass

Drzwi na szczycie wieży w dzielnicy otwiera się kodem 0451. Jest to ten sam kod, którym otwieraliśmy pierwsze drzwi w grach studia Looking Glass i produkcjach, w których uczestniczyli jego byli pracownicy, np. Deus Ex i Dishonored.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 25 kwietnia 2018