Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 27 lutego 2018, 09:33

Kody do gry Getting over it with Bennett Foddy (triki) PC, iOS

Wstęp

Getting over it with Bennett Foddy to ciekawa produkcja zręcznościowa. W grze wcielamy się w postać specjalizującą się we wspinaczkach. Są one dość nietypowe, gdyż do wchodzenia na strome góry używamy garnka i młotka.

Triki do gry

Złoty kocioł

Złoty kocioł jest elementem kosmetycznym, który nie ma żadnego wpływu na rozgrywkę. Jeżeli jednak chcesz go zdobyć, musisz ukończyć grę 50 razy i obejrzeć za każdym razem nagrodę.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 27 lutego 2018