Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 31 stycznia 2018, 08:07

Transformers: Rise of the Dark Spark (triki) PC, PS4, XONE, X360, PS3, WiiU

Wstęp

Transformers: Rise of the Dark Spark to trójwymiarowa gra akcji oparta na popularnej marce. Fabuła opowiada o poszukiwaniach Czarnej Iskry, którą chcą dorwać Autoboty i Deceptikony.

Triki do gry

Nielimitowane doświadczenie

Rozpocznij poziom Ruins Of Crystal City - The Lost Vault i graj dopóki nie pojawi się zadanie „Search for the leaders of the Insecticons”. Zanim dorwiesz się do przywódców, będziesz musiał pokonać szereg słabszych przeciwników. Przełącz się na Starscreama i wyczyść plansze z wrogów. Po pokonaniu trzech fal przeciwników, podejdź do terminala i naciśnij X, a następnie B. W ten sposób zapiszesz stan gry. Teraz wejdź w menu i wybierz opcję „Restart From Last Checkpoint”. Gra rozpocznie się przed walką z pierwszą falą wrogów, zachowasz zdobyte wcześniej doświadczenie i będziesz mógł zdobyć jego kolejną porcję. Czynności można powtarzać dowolną ilość razy.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 31 stycznia 2018