Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 30 stycznia 2018, 08:00

White Night (triki) PC

Wstęp

White Night to gra typu survival horror, w której wcielamy się w mężczyznę uwięzionego w starej posiadłości. Po zmroku miejsce to odwiedzają nieprzyjemni goście, więc musimy sobie jakoś z nimi poradzić.

Triki do gry

Zakończenia

W grze dostępne są dwa zakończenia. Jeżeli chcesz zobaczyć pierwsze, upewnij się, że w menu głównym nie widać księżyca w pełni. Natomiast drugie obejrzysz, gdy księżyc w menu jest w pełni. By go wywołać, wystarczy zmienić datę w systemie operacyjnym na taką, w której księżyc faktycznie będzie w pełni.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 30 stycznia 2018