Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 29 stycznia 2018, 09:19

Devil May Cry 4: Special Edition (triki) PC, PS4, XONE

Wstęp

Devil May Cry 4: Special Edition to podrasowana wersja gry znanej z konsol PlayStation 3 i Xbox 360 oraz PC-tów. Produkcja doczekała się ulepszonej oprawy graficznej oraz dodatkowych skórek dla postaci.

Triki do gry

Alternatywne zakończenie

Ukończ grę, a podczas napisów końcowych broń Kyrie przez ponad 90 sekund.

Łatwe Red Orbs w misji The She-Viper

Na początku misji zniszcz kamienie znajdujące się z lewej strony. Wejdź do odkrytego tunelu i rozwal kolejne kamienie. Zobaczysz czerwony kryształ. Uderzaj w niego zaczynając od Stingera i przechodząc natychmiastowo w tryb Devil Trigger, atakując ile wlezie. Następnie daj pauzę i wybierz Systems - Retry Mission. W ten sposób zbierzesz około 4300 Red Orbs w 20 sekund.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 29 stycznia 2018