Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 29 listopada 2017, 21:34

Dead Island: Definitive Edition (triki) PC, PS4, XONE

Wstęp

Dead Island: Definitive Edition to zremasterowana wersja polskiej gry akcji z 2011 roku, w której staramy się przetrwać na wyspie opanowanej przez zombie. Postacie dysponują różnymi umiejętnościami, a w czasie zabawy wykorzystujemy rozmaite bronie. Cała akcja obserwowana jest natomiast z perspektywy pierwszej osoby.

Triki do gry

Łatwe pieniądze

Po dotarciu do Moresby i uzyskaniu dostępu do magazynu, znajdziesz w nim cztery bronie (klucz francuski, kij bejsbolowy, młot i nóż). Sprzedaj je w kościele, a dostaniesz od 400 do 2 tys. dolarów. Powtarzaj czynność tyle razy, ile tylko chcesz.

Plakat Chrome 2

Rozegraj misję "Born To Be Wild". Wejdź do hotelu i pogadaj z Mikiem Daviesem. Przejdź do kolejnego pokoju, w którym znajduje się stół roboczy, a następnie do kolejnego, w którym znajdziesz komputer. Na ścianie będzie wisiał plakat Chrome 2.

Nawiązanie do serialu Lost

Rozegraj misję, w której należy wyczyścić wieżę ratownika na początku gry. Zabij kilka zombie w garażu, a usłyszysz komunikat w radiu, mówiący o wypadku samolotu linii Oceanic Flight.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 29 listopada 2017

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz