Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 28 listopada 2017, 13:10

Call of Duty: Infinite Warfare (kody) PC, PS4, XONE

Wstęp

Call of Duty: Infinite Warfare to jedna z odsłon słynnej serii strzelanek wydawanych przez firmę Activision. Tym razem jest to futurystyczna część przeznaczona na konsole Xbox One i PlayStation 4 oraz komputery osobiste, a za jej deweloping odpowiada studio Infinity Ward.

Kody do gry

Grywalny David Hasselhoff

Po zebraniu wszystkich fragmentów Soul Key w trybie Zombies In Spaceland, wejdź w menu „Start (Custom) Match” i naciśnij: lewo, prawo, lewo, góra, dół. Jeżeli operacja się powiedzie, na dole ekranu wyświetli się twarz Davida.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 28 listopada 2017