Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 24 września 2017, 14:09

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (Triki) PC, PS4, XONE, X360, PS3

Wstęp

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain to kolejna odsłona kultowego cyklu skradanek tworzonych przez firmę Konami. Tym razem wcielamy się w Punished Snake’a, który budzi się po ośmiu latach śpiączki i od razu musi walczyć o życie.

Triki do gry

Alternatywne intro

Wybierz tryb New Game+ i poczekaj aż piosenka się skończy. Później będziesz mógł obejrzeć alternatywne intro.

Bonusy z Ground Zeroes

Zaimportuj zapisany stan gry z Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes, a otrzymasz dodatkowe bonusy, np. skórkę postaci z Metal Gear Solid czy specjalny strój Ground Zeroes (dostępny w bazie).

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 24 września 2017