Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 24 października 2016, 19:15

Kody do gry Spider-Man: Shattered Dimensions (kody) PC

Wstęp

Spider-Man: Shattered Dimensions to gra akcji z Człowiekiem Pająkiem w roli głównej. Znany wszem i wobec heros ponownie musi stawić czoła wrogom, a dodatkowo odzyskać elementy artefaktu The Tablet of Order and Chaos.

Kody do gry

NOWE KOSTIUMY

Przedstawione poniżej kombinacje przycisków wprowadzaj w menu głównym gry, przy czym najpierw musisz ukończyć poziom treningowy.

Bonusowy kostium Iron Spider-Man – wciskaj: Góra, Prawo, Prawo, Prawo, Lewo, Lewo, Lewo, Dół, Góra.

Bonusowy kostium Negative Zone (do użycia tylko w poziomach Noir) – wciskaj: Lewo, Prawo, Prawo, Dół, Prawo, Dół, Góra, Lewo.

Bonusowy kostium Scarlet Spider-Man – wciskaj: Prawo, Góra, Lewo, Prawo, Góra, Lewo, Prawo, Góra, Lewo, Prawo.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 24 października 2016