Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 10 października 2016, 15:03

Kody do gry Inside (kody) XONE

Wstęp

Inside to klimatyczna platformówka na konsole Xbox One, PlayStation 4 i komputery osobiste. Za produkcję odpowiada studio PlayDead, które przed kilkoma laty zasłynęło mrocznym Limbo.

Kody do gry

Alternatywne zakończenie

By obejrzeć alternatywne zakończenie musisz znaleźć wszystkie 14 orbów. Następnie udaj się do podziemnego bunkru na polu kukurydzianym. Chwyć dźwignię znajdująca się w pobliżu drzwi z prawej strony i wpisz kod: góra, góra, prawo, lewo, prawo, prawo, góra, góra, góra, prawo, lewo, lewo, lewo. Przejdź przez drzwi, by ujrzeć nowe zakończenie.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 10 października 2016