Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 23 lipca 2016, 15:18

Kody do gry Need for Speed (Łatwa kasa) PC, PS4, XONE

Wstęp

Need for Speed to kolejna odsłona popularnej serii zręcznościowych gier wyścigowych firmy Electronic Arts. Tym razem deweloperzy ze studia Ghost Games starali się wpleść w rozgrywkę wszystkie najlepsze elementy, których na przestrzeni lat doczekał się rzeczony cykl.

Triki do gier

Łatwa kasa

Na początku rozgrywki odblokujesz zawody „Torque Of The Town (Hard)”. Tak naprawdę są one w miarę łatwe, gdy posiada się samochód o mocy 400 - 450 koni mechanicznych. Gdy już wejdziesz w posiadanie takiego wozu, powtarzaj ten wyścig dowoli, a za każdym razem otrzymasz 8 tysięcy dolarów i 19,5 tysiąca punktów reputacji.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 23 lipca 2016