Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 31 stycznia 2016, 19:34

Perimeter (kody) PC

Wstęp

Perimeter to gra strategiczna wydana przez firmę Codemasters. Akcja rozgrywa się w przyszłości, a gracze uczestniczą w konflikcie pomiędzy ludźmi kolonizującymi planety, z których część chce wrócić na Ziemię, a inni dalej podążać obraną ścieżką.

Kody do gry

Wybór poziomu

Utwórz folder o nazwie "Profile0" w katalogu "\codemasters\perimeter\resource\saves\". Edytorem tekstowym otwórz plik "data" i dodaj tam następujące komendy:

[General]

name=GAMEWINNERS

lastMissionNumber=28

difficulty=1

Zapisz zmiany i rozpocznij grę, by móc wybrać poziom.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 31 stycznia 2016