Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 23 sierpnia 2015, 20:06

Kody do gry Midway Arcade Treasures: Deluxe Edition (kody) PC

Wstęp

Midway Arcade Treasures: Deluxe Edition to składanka gier wydanych niegdyś przez słynną firmę Midway. Produkcja oferuje dostęp do 28 tytułów, które wcześniej dostępne były w zestawach Midway Arcade Treasures 2 oraz Midway Arcade Treasures 3.

Kody do gry

Kody w San Francisco Rush 2049

Naciśnij [Backspace] w menu głównym przed wybraniem liczby graczy, a następnie wpisz „icantwinwithoutcheating” i zatwierdź klawiszem [Enter]. Odblokujesz menu cheatów.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 23 sierpnia 2015