Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 6 lipca 2015, 10:30

Mass Effect 2 (kody) PC

Wstęp

Mass Effect 2 to kontynuacja pierwszej części serii Mass Effect, opowiadającej o walce komandora Sheparda ze Żniwiarzami. Jest to gra akcji z elementami gatunku RPG, w której przemierzamy kolejne kosmiczne lokacje, gdzie czekają na nas rozmaite misje.

Kody do gry

Uwaga! Zrób kopię zapasową przed wykonaniem dalszych czynności.

Edytorem tekstu otwórz plik "Coalesced.ini" w katalogu "\Program Files\Team JPN\Mass Effect 2\BioGame\Config\PC\Cooked", a następnie zmień poszczególne parametry:

Funkcja

Oryginalna komenda w dokumencie

Zmieniona komenda

Nie trzeba przeładowywać

AmmoPerShot=1

AmmoPerShot=1

Nielimitowana amunicja

bInfiniteAmmo=true

bInfiniteAmmo=false

Dodatkowe zdrowie

Health=1500

Health=9500

Więcej paliwa

MaxFuel=1000

MaxFuel=3000

Nielimitowane paliwo

FuelEfficiency=1.5

FuelEfficiency=0.0

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 6 lipca 2015