Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 1 czerwca 2015, 09:05

Kody do gry Luftrausers (Łatwy tryb SFMT) PC

Wstęp

Luftrausers to niezależna gra zręcznościowa. Podczas zabawy wcielamy się w pilota tytułowego samolotu, którego używamy do walki z nieliczoną ilością przeciwników, atakujących nas z różnych stron.

Triki do gry

Łatwy tryb SFMT

By uczynić tryb SFMT łatwiejszym, udaj się do folderu "\Data\Res" znajdującego się w katalogu z zainstalowaną grą. Następnie zmień nazwę pliku (najpierw skopiuj go w inne miejsce) "spawncoordinator_sfmt.json". Teraz skopiuj plik "spawncoordinator.json" i zmień jego nazwę na "spawncoordinator_sfmt.json".

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 1 czerwca 2015