Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 24 maja 2015, 18:43

Making History: The Calm and the Storm (kody) PC

Wstęp

Making History: The Calm and the Storm to produkcja strategiczna, której akcja rozgrywa się w czasach II wojny światowej. Podczas zabawy przejmujemy kontrolę nad jedną z nacji, a naszym zadaniem jest walka o dominację.

Kody do gry

Przed wykonaniem poniższych czynności, zrób kopię zapasową!

Edytorem tekstu otwieraj pliki xml znajdujące się w katalogu "/strategy first/making history 2.0/modern europe/system/scenarios". Zmieniając dane zawarte w tych plikach, wpłyniesz na rozgrywkę.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 24 maja 2015