Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor - poradnik do gry

Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor - poradnik do gry

Niniejszy poradnik nie jest opisem przejścia gry krok po kroku i wykonania po drodze wszystkich dających się otrzymać zadań - Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor - poradnik do gry

Dementi

Niniejszy poradnik nie jest opisem przejścia gry krok po kroku i wykonania po drodze wszystkich dających się otrzymać zadań. Jego formę narzucił mi styl samej gry. "Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor" jest bowiem klasycznym dungeon crawlerem, mniej klasycznym hack'n'slash'em, czyli długą wędrówką po olbrzymich lochach, usianą tysiącem walk z setką wrogich stworzeń i stosunkowo rzadko zdarzają się miejsca i chwile, w których gracz będzie miał okazję doświadczyć czegoś odmiennego od machania mieczem i rzucania czarów. Dlatego zdecydowałem się na przedstawienie zebranych przeze mnie danych w formie map wraz z dołączonymi do nich opisami wszelkich istotniejszych miejsc i zdarzeń.

Wprawdzie podczas gry zebrałem przytłaczającą ilość informacji o potworach i przedmiotach, lecz koniec końców podjąłem niełatwą decyzję, by zaprezentować jedynie te co istotniejsze, moim zdaniem. To po to, żeby po pierwsze nie zaciemniać obrazu całości stertą nikomu niepotrzebnych danych, a po drugie, by samemu sobie nie dodawać roboty w imię kompletności opisu. Dlatego również powstrzymałem się od wypunktowania wszystkich zamkniętych drzwi i skrzyń zabezpieczonych pułapkami - one zwyczajnie są, spotyka się je bardzo często i nie podejrzewam Cię, Drogi Czytelniku, żebyś miał chęć przy okazji każdego zamka zaglądać do poradnika, nim go otworzysz.

W ten sposób każdy rozdział zawiera osobną mapę wraz z jej stosownym opisem. Poszczególne liczby na mapach wskazują na miejsca w jej opisie, liczby ujęte zaś w nawias kwadratowy stanowią odnośniki do znajdującego się przy końcu pradnika rozdziału o przejściach między poziomami. Te zdecydowałem się zebrać razem, by ułatwić Ci odnajdywanie drogi z punktu A do punktu B w możliwie krótkim czasie i unikając zderzenia z pociągiem jadącym z naprzeciwka.

Informacje o Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor - poradnik do gry

Autor : Borys Shuck Zajączkowski

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 22, ilustracje: 14 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor - poradnik do gry