Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

God of War III - poradnik do gry

God of War III - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ścieżka Eosa (2) | Opis przejścia God of War III poradnik God of War III

Widmo jest niezwykle niebezpieczne, szczególnie na wyższych poziomach trudności - Ścieżka Eosa (2) | Opis przejścia God of War III - God of War III - poradnik do gry

Widmo jest niezwykle niebezpieczne, szczególnie na wyższych poziomach trudności. Walka z nim wymaga od nas ciągłego skupienia (konieczne jest częste kontrowanie) oraz szybkości. Przeciwnik przemieszczać się będzie bardzo szybko, z czego większość czasu spędzi pod powierzchnią ziemi. Jedną z jego unikatowych zdolności jest wnikanie w ziemie i atakowanie wyskakując znienacka. Aby wydobyć oponenta na powierzchnie (kiedy jest ukryty nie możesz zadawać obrażeń), zaatakuj go L1 + kółko.

Widma, poza atakiem z pod powierzchni, atakować będą za pomocą ostrzy. Dostaniesz zarówno z bliska (combos), jak i z daleka (rzut ostrzami). Aby skutecznie z nimi walczyć, musisz przez cały czas nacierać, a jak te ukryją się pod ziemią, natychmiast wyciągaj je z powrotem na powierzchnię.

1 - Ścieżka Eosa (2) | Opis przejścia God of War III - God of War III - poradnik do gry
Nieco dalej, pokonując ścieżkę prowadzącą pod górę, natkniesz się na dwie skrzynie ze zdrowiem i maną - Ścieżka Eosa (2) | Opis przejścia God of War III - God of War III - poradnik do gry

Nieco dalej, pokonując ścieżkę prowadzącą pod górę, natkniesz się na dwie skrzynie ze zdrowiem i maną. Ważniejsza jest jednak trzecia skrzynia [!!!] , ukryta na prawo od nich, za ścianą (musisz poświecić głową Helisa, by ją odsłonić). W ten sposób zdobędziesz oko gorgony.

Nieco dalej dojdzie do kolejnej walki. Tym razem, poza nowym typem przeciwnika, rozprawisz się z łucznikami. Pozbądź się ich wysadzając pobliskie paleniska.

Dalsza droga prowadzić będzie w lewą stronę - Ścieżka Eosa (2) | Opis przejścia God of War III - God of War III - poradnik do gry

Dalsza droga prowadzić będzie w lewą stronę. Podążając nią, dotrzesz do Łańcucha Równowagi. Nim skoczysz w jego kierunku i wzbijesz się w górę, pozbieraj zlokalizowane w pobliżu dwie skrzynie z doświadczeniem.

2 - Ścieżka Eosa (2) | Opis przejścia God of War III - God of War III - poradnik do gry
Pierwsza będzie widoczna, na prawo [LS] - Ścieżka Eosa (2) | Opis przejścia God of War III - God of War III - poradnik do gry

Pierwsza będzie widoczna, na prawo [LS] . Druga ukryta jest za ścianą [PS] , za łańcuchem (odsłonisz ją świecąc głową). Idąc tam, nie wskakuj w okolice łańcucha tak, aby przypadkowo nie wystrzelić się w powietrze.