Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

God of War III - poradnik do gry

God of War III - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Miasto Olimpia (3) | Opis przejścia God of War III poradnik God of War III

Cyklop to zaskakująco łatwy przeciwnik, szczególnie biorąc pod uwagę gabaryty, jakimi się charakteryzuje - Miasto Olimpia (3) | Opis przejścia God of War III - God of War III - poradnik do gry

Cyklop to zaskakująco łatwy przeciwnik, szczególnie biorąc pod uwagę gabaryty, jakimi się charakteryzuje. Podczas walki z nim, atakowany będzie zwykłymi uderzeniami: ręką, maczugą czy nogą. Wszystkie ataki (poza maczugą, która posiada nieco większy zasięg) są blisko dystansowe. W chwili zadania przeciwnikowi wystarczającej ilości obrażeń, pojawi się nad nim symbol QTE. Aby przeprowadzić sekwencję poprawnie, należy dwa razy wcisnąć podstawowy guzik.

W ten sposób znajdziesz się na jego grzbiecie i przejmiesz nad nim kontrolę. Do dyspozycji otrzymasz dwa ataki: pod kwadratem i trójkątem. Trójkąt jest nieco wolniejszy, ale silniejszy. Biorąc jednak pod uwagę gabaryty cyklopa, nawet kwadrat jest niezwykle silny, z tego też powodu, to właśnie ten atak polecam stosować najczęściej. Po upływie około minuty, zabawa w pilota dobiegnie końca i automatycznie odpali się wykańczanie potwora. Aby ten przeszedł do historii, będziesz musiał szybko nawalać kółko.

1 - Miasto Olimpia (3) | Opis przejścia God of War III - God of War III - poradnik do gry
Podejdź do ciała Heliosa, a uruchomi się rozmowa - Miasto Olimpia (3) | Opis przejścia God of War III - God of War III - poradnik do gry

Podejdź do ciała Heliosa, a uruchomi się rozmowa. Po jej zakończeniu, bóg słońca spróbuje unicestwić Cię oślepiającym światłem [PS] . Będzie to mini gierka, polegająca na zasłanianiu źródła promieniowania prawą ręką, przy pomocy prawej gałki. Jeśli będziesz to robić prawidłowo, Kratos zbliży się do przeciwnika i zaatakuje go. Wówczas będziesz zmuszony szybko nawalać kółkiem.

2 - Miasto Olimpia (3) | Opis przejścia God of War III - God of War III - poradnik do gry
To jednak wciąż nie wszystko - Miasto Olimpia (3) | Opis przejścia God of War III - God of War III - poradnik do gry

To jednak wciąż nie wszystko. Po kolejnej wymianie zdań, Kratos zaatakuje go raz jeszcze. Aby wykręcić jego głowę, szybko wciskaj kółko, a następnie oderwij ją nawalając L1 i R1. W ten sposób wejdziesz w posiadanie GŁOWY HELIOSA .

Posłuży Ci ona do kilku czynności - Miasto Olimpia (3) | Opis przejścia God of War III - God of War III - poradnik do gry

Posłuży Ci ona do kilku czynności. Jej podstawową funkcją jest latarka. W miejscach gdzie nie dociera światło (czyli już za moment), posłużysz się właśnie tym przedmiotem, by móc cokolwiek widzieć. Możliwe będzie również oślepianie przeciwników, oraz ich naświetlanie po wcześniejszym naładowaniu głowy (obydwa zagrania odbierają ponadto oponentom odrobinę zdrowia). Naświetlenie rozjaśni również na krótki moment miejsce, w którym się będziesz znajdował.

Drugą funkcją głowy Heliosa jest odkrywanie ukrytych przedmiotów oraz przejść. W ich pobliżu będzie unosić się złoty pył, co ułatwia ich zlokalizowanie. Poświecenie w jego kierunku, załatwia sprawę.

3 - Miasto Olimpia (3) | Opis przejścia God of War III - God of War III - poradnik do gry
Nim udasz się w dalszą drogę, podejdź do miejsca, gdzie zabity został bóg - Miasto Olimpia (3) | Opis przejścia God of War III - God of War III - poradnik do gry

Nim udasz się w dalszą drogę, podejdź do miejsca, gdzie zabity został bóg. Znajdziesz tam jeszcze jeden przedmiot - TARCZĘ HELIOSA .

4 - Miasto Olimpia (3) | Opis przejścia God of War III - God of War III - poradnik do gry
Teraz już możesz podejść do największej ściany, przy placu walki, i poświecić w jej kierunku - Miasto Olimpia (3) | Opis przejścia God of War III - God of War III - poradnik do gry

Teraz już możesz podejść do największej ściany, przy placu walki, i poświecić w jej kierunku. W ten sposób odkryjesz tajne przejście. Tuż za nim znajduje się spowity w mroku tunel z kilkoma zwykłymi przeciwnikami - idealne miejsce na przetestowanie nowego gadgetu. Idąc przed siebie dotrzesz do rozległej jaskini.