Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Football Manager 2010 - poradnik do gry

Football Manager 2010 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Strategie | Taktyka poradnik Football Manager 2010

Strategie

O ile formacja pomaga rozstawić właściwie zawodników na boisku, to strategia pokazuje jak zawodnicy mają grać. Niektóre sprawdzają się lepiej z pewnymi formacjami, inne gorzej. Niby wynik spotkania zależy od piłkarzy i ich umiejętności, ale strategie mają znaczny wpływ na styl i skuteczność zespołu.

Poniżej przedstawiono cztery typowe strategie.

Standard

Standardowa strategia pozwalająca na ostrożne podejście do meczu. Pozwala także ocenić grę rywala, co w konsekwencji można wykorzystać modyfikując odpowiednio szybko tę strategię.

Bardziej ofensywna niż standardowa, ale nadal nakazująca ostrożną grę zespołu - Strategie - Taktyka - Football Manager 2010 - poradnik do gry

Kontrola

Bardziej ofensywna niż standardowa, ale nadal nakazująca ostrożną grę zespołu. Im więcej czasu przy piłce, tym mniej szans przeciwnika.

Ofensywna gra zespołu z przeważającą kontrolą piłki i szybkim jej odbiorem - Strategie - Taktyka - Football Manager 2010 - poradnik do gry

Atak

Ofensywna gra zespołu z przeważającą kontrolą piłki i szybkim jej odbiorem.

Defensywna, ostrożna gra, z wybijaniem rywala z rytmu - Strategie - Taktyka - Football Manager 2010 - poradnik do gry

Obrona

Defensywna, ostrożna gra, z wybijaniem rywala z rytmu. W przypadku ataków piłka grana jest przez środek, by jak najszybciej obsłużyć napastników.

1 - Strategie - Taktyka - Football Manager 2010 - poradnik do gry