Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pro Evolution Soccer 2010 - poradnik do gry

Pro Evolution Soccer 2010 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Drużyna młodzieżowa | Master League poradnik Pro Evolution Soccer 2010

Drużyna młodzieżowa

Odpowiedzialni: Coach oraz wydatki na drużynę młodzieżową (Team Office / Operating Costs ).

W drużynie młodzieżowej (Club House / Youth Team ) masz dostępnych młodych piłkarzy, którzy nie są jeszcze w pełni wyszkoleni. Możesz z nimi podpisać kontrakt i dołączyć do pierwszej drużyny. Musisz to jednak zrobić w okresie negocjacyjnym. Jeżeli zrobisz to w trakcie sezonu - młody zawodnik dołączy do Ciebie dopiero w najbliższym okresie negocjacyjnym.

Przy wyborze juniora zwróć uwagę na to, czy ma już jakąś specjalną umiejętność (kartę). Jej posiadanie to duży atut, ponieważ wyuczenie takiej umiejętności jest bardzo drogie. - Drużyna młodzieżowa - Master League - Pro Evolution Soccer 2010 - poradnik do gry
Przy wyborze juniora zwróć uwagę na to, czy ma już jakąś specjalną umiejętność (kartę). Jej posiadanie to duży atut, ponieważ wyuczenie takiej umiejętności jest bardzo drogie.

Juniorzy to bardzo dobra opcja dla biedniejszych klubów. Zamiast kupować drogich zawodników możesz podpisać kontrakt z kilkoma młodymi talentami. Następnie trenuj ich pod wybranym kątem i w przyszłości Ci piłkarze mogą stać się pewnym elementem Twojego zespołu lub po prostu opłaci się ich sprzedać albo wypożyczyć.