Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pro Evolution Soccer 2010 - poradnik do gry

Pro Evolution Soccer 2010 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Początek | Master League poradnik Pro Evolution Soccer 2010

Początek

Wybór drużyny

Na samym początku musisz wybrać drużynę, którą będziesz zarządzał. Proponuję na wstępie zmniejszyć wybór do nieco słabszych lig lub przynajmniej słabszych klubów - ich prowadzenie daje największą satysfakcję. Oczywiście jeżeli wolisz możesz poprowadzić nawet Real Madryt - będzie to gwarancją walki o najwyższe cele.

Opcje gry

Jeżeli chcesz możesz zmienić kilka opcji związanych ze strukturą ligi. Nie ma jednak kompletnie takiej potrzeby. Możesz także ustalić długość meczu, czy poziom trudności, ale nie musisz się zbytnio nad tym zastanawiać, ponieważ w trakcie gry dalej będziesz miał dostępną zmianę tych opcji.

Sponsorzy

Na tym etapie otrzymasz dane sponsorów. Wraz z kolejnymi sezonami będą się do Ciebie zgłaszali kolejni sponsorzy, z nowymi warunkami.

Year(s) Left - pokazuje ile lat zostało do końca kontraktu ze sponsorem - Początek - Master League - Pro Evolution Soccer 2010 - poradnik do gry

Year(s) Left - pokazuje ile lat zostało do końca kontraktu ze sponsorem.

Annual Sponsorship - kwota wpłacana co roku na konto klubu.

Home Win Bonus - kwota za wygrany mecz u siebie.

Bonus Conditions - specjalny bonus za osiągniecie konkretnego celu. Na przykład: 80 000 Euro za wygranie co najmniej 3 meczy pod rząd na własnym boisku.

Cancellation Clause - warunki, po których spełnieniu sponsor zrywa umowę. Na przykład: nie wygranie przynajmniej 5 meczy w sezonie.

Koniec kariery

Na wstępie możesz otrzymać również wiadomość na temat zawodników, którzy zakończą karierę po obecnym sezonie. Zwróć na nich uwagę i pamiętaj, że w przyszłości już Ci nie pomogą. Nie warto więc na nich stawiać o ile nie są gwiazdami, bez których się nie obejdziesz.