Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pro Evolution Soccer 2010 - poradnik do gry

Pro Evolution Soccer 2010 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Drybling | Sterowanie poradnik Pro Evolution Soccer 2010

Drybling

Wypuszczenie piłki

RB - wciśnij podczas biegu. Zawodnik wypuści piłkę przed siebie. Skuteczne kiedy masz przeciwnika tuż za plecami i chcesz mu uciec. Pamiętaj tylko, aby nie wypuszczać piłki przed siebie, jeżeli przed Tobą znajduje się przeciwnik, ponieważ ułatwisz mu w ten sposób odebranie Ci jej.

Wypuszczenie piłki po skosie

Strzałka i RB (trzymaj - po to, aby zawodnik biegł sprintem) + RT (trzymaj) + Strzałka (taka, aby zawodnik zmienił kierunek o 45 stopni) - przykład: biegniesz zawodnikiem w prawo (czyli trzymasz strzałkę w prawo oraz RB), wciskasz i trzymasz RT i po chwili wciskasz również strzałkę w dół (strzałki w prawo nie puszczasz, więc trzymasz równocześnie strzałkę w prawo i w dół , dzięki czemu zawodnik zmienia kierunek o 45 stopni) - zawodnik wypuści sobie daleko piłkę i zmieni kierunek biegu.

Gwałtowne zatrzymanie się

RB - podczas biegu puść wszystkie klawisze i wciśnij RB.

Obrót na bramkę

RT - biegnąc w kierunku własnej połowy puść wszystkie klawisze i wciśnij RT. Zawodnik szybko się odwróci we właściwą stronę.

Wolny drybling

RT - trzymaj podczas biegu. Zawodnik zwolni na chwilę i będzie trzymał piłkę bardzo blisko nóg. Dzięki temu możesz na przykład gwałtownie zmienić kierunek biegu.

Krok w bok

Strzałka - podczas biegu puść wszystko i wciśnij strzałkę , która zmieni kierunek ruchu o 90 stopni. Przykład: biegniesz w prawo, puszczasz wszystkie przyciski i szybko wciskasz strzałkę w dół (lub górę ). Zawodnik gwałtownie zmienia kierunek ruchu. Przydaje się w mijaniu rywali, a nawet w minięciu bramkarza.

Bieg za podaniem

Strzałka (w kierunku, w którym chcesz biec po otrzymaniu podania) + RB - trzymaj, w momencie kiedy ktoś do Ciebie podaje, ale jeszcze nie otrzymałeś piłki. Dzięki temu zawodnik nie będzie przyjmował piłki, tylko zaraz za nią pobiegnie.

Skok

RT - wciśnij kiedy przeciwnik atakuje Cię wślizgiem. Twój piłkarz przeskoczy nad nim i pobiegnie dalej.