Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pro Evolution Soccer 2010 - poradnik do gry

Pro Evolution Soccer 2010 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pro Evolution Soccer 2010 - poradnik do gry

Ale że Dudka nie wzięli? Poradnik do gry Pro Evolution Soccer 2010 przeznaczony jest głównie dla osób, które pierwszy raz mają do czynienia z PES-em lub po prostu nie spędziły z jego poprzednimi edycjami zbyt wiele czasu. Jednak doświadczeni gracze też znajdą tu coś dla siebie.

Poradnik do gry Pro Evolution Soccer 2010 przeznaczony jest głównie dla osób, które pierwszy raz mają do czynienia z PES-em lub po prostu nie spędziły z jego poprzednimi edycjami zbyt wiele czasu - Pro Evolution Soccer 2010 - poradnik do gry

Poradnik do gry Pro Evolution Soccer 2010 przeznaczony jest głównie dla osób, które pierwszy raz mają do czynienia z PES-em lub po prostu nie spędziły z jego poprzednimi edycjami zbyt wiele czasu. Jednak doświadczeni gracze też znajdą tu coś dla siebie. Przede wszystkim powinien zainteresować ich opis nowości jaką są karty zawodników. Polecam również dział Sterowanie, w którym znajduje się ponad 60 filmików wraz z opisem zarówno do podstawowych jak i mało popularnych zagrań, trików piłkarskich oraz stałych fragmentów gry. Całość wieńczą opisy dwóch trybów gry - Become a Legend oraz Master League.

Karol "Karolus" Wilczek

Informacje o Pro Evolution Soccer 2010 - poradnik do gry

Autor : Karol Karolus Wilczek

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 36, ilustracje: 68 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Pro Evolution Soccer 2010 - poradnik do gry