Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition - poradnik do gry

Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Poradnik do gry - Porady ogólne poradnik Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition

Porady ogólne

  • Jeżeli nie radzisz sobie z wykorzystywaniem dostępnych mocy i combosów, korzystaj z pokoju treningowego (Training Room).
  • Przed każdym większym starciem upewnij się, że Twoja postać ma wykorzystane wszystkie punkty na jej rozbudowę. Odpowiednią pozycję znajdziesz w menu pod nazwą Force Upgrades.
  • W trakcie gry zdobywasz różne kryształy, których następnie możesz użyć w swoim mieczu świetlnym. Część z nich zmienia tylko jego kolor, ale znajdziesz i takie, dzięki którym będziesz zadawać przeciwnikom większe rany lub też każdy cios będzie miał szansę na zadanie obrażeń od błyskawic. Po każdorazowym znalezieniu takiego kryształu sprawdź w menu, czy jest on dla Ciebie przydatny.
  • Jeżeli zginiesz w trakcie wykonywania misji i będziesz zmuszony powtarzać grę od ostatniego punktu kontrolnego, nie szukaj ponownie holocronów. Te, które do tej pory znalazłeś, traktowane są jako Twoja własność i nie pojawią się na planszy ponownie.
  • Walcząc z maszynami kroczącymi, staraj się (o ile to tylko możliwe) wycofywać i z bezpiecznej odległości ciskać w nie różnymi przedmiotami za pośrednictwem Force Grip.
  • Wszyscy wrogowie w jakikolwiek sposób korzystający z urządzeń mechanicznych (Purge Trooper, droidy na złomowisku) najmniej odporni są na ciskane przez Starkillera błyskawice.
  • Kiedy tylko zauważysz, że wyczerpałeś niebieski pasek Mocy, staraj się na kilkanaście sekund wycofać z walki i pozwolić mu się zregenerować.
  • W trakcie walki z niektórymi przeciwnikami możesz wykorzystywać tzw. Quick Time Events. Na ekranie pojawiają się wtedy symbole przycisków, które w konkretnej kolejności i określonym czasie należy nacisnąć.