Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Gangsters 2: Vendetta - poradnik do gry

Gangsters 2: Vendetta - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Szczegóły Gangstera w Gangsters 2 Vendetta poradnik Gangsters 2: Vendetta

Szczegóły Gangstera - Panel boczny

(1) - Portret gangstera - Szczegóły Gangstera w Gangsters 2 Vendetta - Gangsters 2: Vendetta - poradnik do gry

(1) - Portret gangstera

(2) - Ustawienia poziomu agresji. Do dyspozycji mamy trzy możliwości: kolor żółty obrazuje tchórza, kolor pomarańczowy osobnika ostrożnego, a czerwony nie bojącego się ryzyka i agresywnego gangstera

(3) - Imię, nazwisko i aktualnie używana broń

(4) - Tu są zaprezentowane umiejętności, jakie posiada dany gangster. Każda postać w grze ma minimum dwie umiejętności, ale gangsterzy mogą mieć nawet cztery i stąd właśnie dwa wolne miejsca.

(5) - Miejsce, w jakim aktualnie znajduje się gangster

(6) - Przycisk pozwalający na szybkie przejście do biura

(7) - Nazwiska mafiosów, jacy towarzyszą w charakterze obstawy gangsterowi, a także broń, jaka znajduje się w kryjówce. Kiedy werbujemy mafiosów, biorą oni broń z kryjówki, a kiedy rezygnujemy z ich usług, bądź zostają zabici, broń zostaje zwrócona, dzięki temu nie tracimy raz kupionego uzbrojenia i nie musimy bez przerwy wydawać pieniędzy na kosztowne zakupy.

(8) - Są to przyciski za pomocą, których wydajemy gangsterom polecenia. Idąc od góry są to: uciekaj, pilnuj, patroluj, śledź. Dwa złote przyciski są zastrzeżone dla gangsterów, którzy posiadają specjalne umiejętności (jak skrytobójstwo i perswazja)

Okno Gangstera

(1) i (2) - Oba punkty informują nas kolejno o zdrowiu mafiosa i gangstera - Szczegóły Gangstera w Gangsters 2 Vendetta - Gangsters 2: Vendetta - poradnik do gry

(1) i (2) - Oba punkty informują nas kolejno o zdrowiu mafiosa i gangstera. Ikonki prezentują informacje na temat kondycji naszego człowieka. Jeśli ikony są zielone, nie ma się czym przejmować, ludzie są zdrowi i w pełni sił. Kolor żółty oznacza lekkie rany, pomarańczowy poważne rany, zaś kolor czerwony to stan krytyczny i zbliżająca się śmierć. Kiedy gangster jest ranny należy odstawić go do biura bądź meliny gdzie powoli wróci do sił i znów będzie mógł nam służyć. Jeśli zamiast zdjęcia gangstera widzicie odznakę policyjną, oznacza to, że delikwent jest poszukiwany i przy pierwszej okazji zostanie aresztowany.

(3) - Ta niewielka ikonka informuje nas o tym, co w danym momencie porabia nasz człowiek. Jeśli zamiast ikony widzicie drzwi to znaczy, że gangster przebywa wewnątrz budynku.