Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Gangsters 2: Vendetta - poradnik do gry

Gangsters 2: Vendetta - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Stróże prawa, Nie ma to jak w rodzinie w Gangsters 2 Vendetta poradnik Gangsters 2: Vendetta

Stróże prawa

Jako, że nie prowadzimy prawomyślnego życia, na karku wciąż będą Wam siedzieć wszelkiej maści stróże prawa, którzy dość skutecznie utrudniają życie. Jeśli nie uda się przekupstwo, bądź perswazja w stosunku do ich przełożonych, dadzą się Wam ostro we znaki.

Zacznijmy może od policji, gdyż z tą będziemy mieli najczęściej do czynienia. Kiedy będziecie poruszać się po ulicach miasta zauważycie bardzo wielu mundurowych policjantów przemierzających swe rewiry patrolowe. W grze policja doraźnie walczy z popularnymi w wielkim mieście przestępstwami, jak na przykład włamania, morderstwa, pościgi za osobami nie przestrzegającymi godziny policyjnej i aresztowaniami znanych i poszukiwanych listem gończym gangsterów. Natomiast całkowicie nie jest zainteresowana nielegalnymi inwestycjami, bo to jest działka FBI, więc jeśli mamy przekupionych wyższych funkcjonariuszy policji mamy względny spokój i swobodę działania. Policja ma trzy tryby działania. Pierwszy z nich to taki, kiedy nic poważnego się nie dzieje i na ulicach jest spokój. Wtedy widzimy tylko sporadyczne patrole i policja jest praktycznie niezauważalna. Natomiast, kiedy zostaje ogłoszony alarm na ulicach momentalnie pojawiają się bardzo liczne patrole, które potrafią czasami narobić kłopotu i namieszać w naszych planach. Najgoręcej jest jednak wtedy, kiedy zostaje ogłoszony stan wyjątkowy. Wtedy zaczynają się dla nas prawdziwe kłopoty, bo pojawia się wielu policjantów, a na dodatek współpracują oni wtedy z innymi służbami. W takim wypadku należy się spodziewać wzmożonych ataków i aresztowań wśród naszych ludzi, więc radzę ukryć na jakiś czas gangsterów (służą do tego meliny), którzy są poszukiwani listem gończym.

Kiedy jakiś z naszych ludzi zostanie aresztowany trafia do kwatery głównej policji i tam oczekuje na proces w sądzie (oczywiście nie dojdzie do tego, jeśli opłacamy odpowiedniego urzędnika) Wtedy jest jeszcze szansa, aby go wyciągnąć z opresji, ale kiedy dochodzenie zostanie zakończone powodzeniem, na pewno pójdzie siedzieć do więzienia. Kiedy jednak jakieś biedactwo zostanie umieszczone w więzieniu nie kończy się nasza rola, bo mamy jeszcze kilka możliwości działania. Przede wszystkim, jeszcze zanim nasz człowiek pójdzie siedzieć, możemy próbować odbić go z konwoju policyjnego, przewożącego go do sądu na rozprawę. Następną możliwością jest skierowanie kilku gangsterów, aby wyciągnęli swego kumpla z więzienia przy użyciu broni. Istnieją też dwa inne sposoby: zlikwidowanie odsiadującego karę gangstera, bądź kupienie milczenia. Jednak oprócz oczywistych plusów, mają one zasadnicze wady. Pierwszy ma taką, że wykonujący wyrok będzie poszukiwany za morderstwo, a drugi jest wprawdzie stu procentowo pewny, ale niezmiernie kosztowny. Ponieważ wyżej pisałem o możliwości wpływania na urzędników, nie będę się powtarzał. W tym wypadku najlepiej wpłynąć na sędziego, prokuratora i dyrektora więzienia. Bardzo dobrze jest mieć "przyjaciela" w sądzie, gdyż dzięki temu jego orzeczenia będą wyraźnie złagodzone.

Zostało jeszcze 57% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie