Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Gangsters 2: Vendetta - poradnik do gry

Gangsters 2: Vendetta - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Poradnik do gry - Jak zarabiać pieniądze w Gangsters 2 Vendetta poradnik Gangsters 2: Vendetta

Jako gangsterzy możemy prowadzić dwa rodzaje działalności, legalną i nielegalną. Najczęściej jest tak, że legalny interes jest jedynie przykrywką dla faktycznego źródła dochodów. Z drugiej strony jest fakt, że dochody z nielegalnej działalności są kilkakrotnie wyższe od legalnych wpływów, więc nie ma szans, aby przetrzymać długo żyjąc jedynie z oficjalnie prowadzonego biznesu. Jednak utrzymywanie inwestycji całkowicie legalnych jest niezbędne, gdyż właśnie dzięki nim możemy kontrolować teren, na którym się znajdują, mieć poprzez nie dostęp do szarej strefy i móc pozyskiwać nowych ludzi do pracy.

Oczywiście nikt nie powiedział, że wszystkie obiekty, jakie chcemy mieć w swoim posiadaniu musimy kupować. Jest jeden o wiele tańszy sposób, a mianowicie przejmowanie budynków należących do konkurencji. Tu wymagana jest jednak dostateczna siła w postaci odpowiedniej ilości najemników, którzy posłużą w pierwszej kolejności do przejęcia budynku, a następnie do jego utrzymania i remontu, gdyż często zdarza się, że w czasie ataku zostaje on mniej lub bardziej uszkodzony.

Bardzo potrzebnymi zajęciami są pędzenie bimbru i produkcja piwa. Dlatego należy jak najszybciej wejść w posiadanie odpowiednich budynków i zatrudnić właściwych specjalistów (na mapie bimbrownia oznaczona jest ikoną butelki, a browar ikonką beczki) Jeśli produkujemy własny alkohol jest bardzo dobrze, bo możemy zaopatrywać posiadane na swoim terenie szulernie, nielegalne bary, kasyna gry, a czasami pohandlować z konkurencją. Na pewno nie opłaca się na dłuższą metę importować trunków, gdyż jest to strasznie kosztowne i bardzo szybko doprowadza do ruiny finansowej. Gorzelnie i browary sprzedają jedynie nadwyżki z tego, co uda się im legalnie wyprodukować, więc dochody nie są strasznie wysokie, ale za to pozwalają zmniejszyć koszty utrzymania samego budynku i zarobić przy okazji kilka groszy na boku. To ile piwa, bądź bimbru uda się nam wyprodukować zależy jedynie od umiejętności specjalistów (poziom umiejętności oznaczany jest przy pomocy czerwonych gwiazdek, od jednej dla minimalnych umiejętności do pięciu przy wysokim stopniu specjalizacji) Jak wspomniałem sama produkcja nie jest zyskowna, ale za to zaopatrując w niego różne nielegalne inwestycje powiększamy znacznie ich obroty, a w zamian za to do naszej kieszeni wędrują coraz większe sumy. Pozbawienie większych inwestycji regularnych dostaw alkoholu może obniżyć jej dochód o około 25%, a w przypadku nielegalnego baru, ta liczba może wzrosnąć nawet do 50%. Wszystkie dostawy piwa i bimbru są rozprowadzane automatycznie, w zależności od aktualnych potrzeb. Można także pokusić się o napad na ciężarówki przeciwnika, a następnie podstawić je pod swój interes, gdzie zostaną automatycznie rozładowane, a pieniądze ze sprzedanego alkoholu powędrują na nasze konto.

Skoro mowa o wydatkach to trzeba powiedzieć, że większa część naszych dochodów jest pochłaniana przez koszty utrzymania wynajętych mafiosów i wypłaty łapówek dla skorumpowanych urzędników gwarantujących nam wpływy. Dodatkowo ponosimy koszty utrzymania niedochodowych inwestycji, uszkodzonych budynków i bieżących napraw budowli. Są na szczęście takie wydatki, które ponosimy jednorazowo, a są to na przykład: wynajęcie gangstera, lub specjalisty czy płatnego zabójcy, kupowanie budynków, broni i pojazdów.

Jak widać za wszelką cenę należy dbać, aby nie zabrakło pieniędzy. Kiedy będziemy biedni odejdą od nas wszyscy najemnicy, a całkowite bankructwo zakończy grę.