Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Red Faction: Guerrilla - poradnik do gry

Red Faction: Guerrilla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Red Faction: Guerrilla - poradnik do gry

Porady i solucja. Poradnik do Red Faction: Guerrilla prowadzi gracza zarówno przez główny wątek fabularny jak i misji pobocznych, nie omijając kompletu zadań trybu Mistrza Demolki. Zawiera opis sprzętu z modyfikacjami, mapy z obiektami do zniszczenia oraz listę osiągnięć.

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Poradnik do Red Faction: Guerrilla prowadzi gracza przez główny wątek fabularny, a także szereg misji pobocznych - Red Faction: Guerrilla - poradnik do gry

Poradnik do Red Faction: Guerrilla prowadzi gracza przez główny wątek fabularny, a także szereg misji pobocznych. Szczegółowo opisuję w nim sprzęt, który nabywamy w zamian za złom, jak również wszystkie modyfikacje do niego. Sporządziłem także mapy - powinny one pomóc wszystkim czytelnikom chcącym zniszczyć ponad 500 rozmieszczonych w świecie gry obiektów. Odpowiadam na pytanie jaką broń najlepiej zabrać na daną misję, nie zapominając przy tym o poradach do kompletu zadań trybu Mistrza Demolki. Na samym końcu przedstawiam listę Osiągnięć.

Terrag (www.gry-online.pl)

Niniejszy poradnik zawiera również opis dodatku, zatytułowanego Demons of the Badlands. Mam tu na myśli informacje na temat misji głównych oraz szczegółowe wskazówki, jak wypełnić zadania poboczne typu Mistrz Demolki. Ponadto dołączyłem mapę ze wszystkimi ukrytymi przedmiotami.

Łukasz "Crash" Kendryna

Wprowadzenie do rozdziału, poświęconego dodatkowi Demons of the Badlands, stanowi krótka instrukcja, adresowana do posiadaczy polskiej wersji Red Faction: Guerrilla, wydanej przez CD Projekt. Wyjaśnione tam zostało, w jaki sposób uzyskać dostęp do owego rozszerzenia, gdyż wypuszczona w naszym kraju edycja gry została go pozbawiona.

Informacje o Red Faction: Guerrilla - poradnik do gry

Autorzy : "Terrag", Łukasz "Crash" Kendryna

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 30, ilustracje: 327 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Red Faction: Guerrilla - poradnik do gry