Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anno 1404 - poradnik do gry

Anno 1404 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozdział I - Wyznanie wiary (cz.2) | Kampania Anno 1404 poradnik Anno 1404

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2019

Własny statek i co dalej ?

Zaznacz otrzymaną jednostkę i wyłów z wody skrzynię z narzędziami (3 tony). Pojawi się ona dosłownie tuż przy brzegu - nieopodal na wschód od małego okrętu handlowego, który dostałeś. Zawartość skrzyni dodaj do magazynu. Twoim następnym zadaniem jest transport, już samodzielnie, 10 ton ryb do Kamieniołomu na południu. Oznaczyłem go literą C . Załaduj towar na statek i ruszaj w tamtym kierunku. W międzyczasie dostaniesz kolejny quest - wybudować sześć chłopskich domków. Pamiętaj, żeby stawiać je niedaleko miejsca, w którym zamierzasz wybudować kaplicę. Ja postawiłem je tak jak to widać niżej na rysunku [#2]. Po dostarczeniu 10 ton ryb w wyznaczone miejsce, na Twój statek zostanie załadowany ładunek ciosanych kamieni - innymi słowy są to cegły niezbędne do ukończenia budowy Katedry przez Lorda Northburgha na wyspie B . Podpłyń w okolice składu wspomnianej wyspy, a kamienie zostaną po Twojej akceptacji, tak jak i w poprzednich przypadkach, zabrane ze statku. W nagrodę otrzymasz 3 tony narzędzi i 2500 sztuk złota.

Gdy wyspa Sokoli Kamień zostanie zasiedlona przez minimum 90 mieszkańców, jej status zmieni się na Osadę, a Ty otrzymasz możliwość wybudowania kaplicy. Umieść ją mniej więcej tam, gdzie pokazuje to obrazek [#3] - oczywiście, jeśli rozplanowałeś swoją osadę podobnie do mnie. Pamiętaj, aby kaplica obejmowała swoim zasięgiem co najmniej 8 wiejskich chat.

[#2] - Rozdział I - Wyznanie wiary (cz.2) | Kampania Anno 1404 - Anno 1404 - poradnik do gry

[#2]

[#3] - Rozdział I - Wyznanie wiary (cz.2) | Kampania Anno 1404 - Anno 1404 - poradnik do gry

[#3]

Po przewiezieniu ładunku ciosanych kamieni do Kingsbridge i wybudowaniu kaplicy misja zostanie pomyślnie ukończona.

Misje poboczne

  1. Wyłowić trzy skrzynie z dobrami, które zostały utracone podczas sztormu. Wszystkie skrzynie znajdują się na południe od Twojej wyspy Sokoli Kamień w okolicy małej rafy - numer 1 na mapie. Przy każdej nowej grze ich rozmieszczenie jest trochę inne - jedna ze skrzyń może się znajdować np. po drugiej stronie małej rafy. Nagroda: 2 tony narzędzi.
  2. Zbadać dwie rafy dla Lorda Northburgha. Aby to uczynić, należy podpłynąć do brzegu każdej z nich i kliknąć na teren wyspy (rafy). Mniejsza z nich oznaczona została nr 1 , a większa nr 2 . Po ich eksploracji, na pokładzie statku pojawią się 2 mapy, które trzeba będzie już tylko przewieźć na wyspę B . Nagroda: 3 tony narzędzi.
  3. Odszukać Mistrza budowy. Po kliknięciu na Katedrę (wyspa B ) powinieneś otrzymać za zadanie znalezienie wspomnianego Mistrza. Znajdziesz go, śpiącego, tuż obok Katedry przy pomniku. Nie przeoczysz go - nad jego osobą unosi się mały niebieski znak w kształcie podobnym do pioruna. Nagroda: 1500 sztuk złota.
Śpiący, obok pomnika, Mistrz budowy. - Rozdział I - Wyznanie wiary (cz.2) | Kampania Anno 1404 - Anno 1404 - poradnik do gry
Śpiący, obok pomnika, Mistrz budowy.