Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wolfenstein - poradnik do gry

Wolfenstein - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Poradnik do gry Wolfenstein - Informacje dodatkowe poradnik Wolfenstein

Cenne wskazówki

- Przez znaczną część czasu gry Wolfenstein jest średnio wymagającą strzelaniną, dodatkowo upraszczaną przez możliwość korzystania z Woalu. Niektóre walki z bossami oraz silniejszymi przeciwnikami bywają jednak dość trudne, dlatego też polecam zabawę na normalnym lub trudnym poziomie trudności. Najwyższy poziom trudności Über jest zarezerwowany dla zawodowców, którym nie przeszkadza to, że dany fragment gry trzeba powtarzać po kilkadziesiąt czy kilkaset razy. :-) Warto też w tym miejscu dodać, że nie ma możliwości wykonywania szybkich save'ów, a niektóre checkpointy są od siebie bardzo oddalone.

- Wszystkie sekrety możesz odkrywać już przy pierwszym przechodzeniu gry, choć możliwe jest też obranie innej taktyki. Po ukończeniu ostatniej misji gra odblokowuje mianowicie kody, dzięki którym powtórne rozegranie wybranych etapów, jedynie w poszukiwaniu skarbów, powinno okazać się znacznie prostsze.

- Nie zapominaj o dokonywaniu regularnych zakupów na Czarnym Rynku. W pierwszej kolejności zakupuj komponenty do najczęściej używanych broni. W moim przypadku były to pistolety maszynowe (rozwijaj równolegle MP40 i MP43, bo w niektórych misjach wrogowie używają tylko jednego typu broni), karabin oraz działko cząsteczkowe. Równolegle możesz też rozwijać moce Woalu. Jest to wskazane, choć z drugiej strony nie radziłbym przeznaczać na ten cel całej gotówki, a to dlatego, że po odnalezieniu wszystkich ksiąg automatycznie zostaniesz nagrodzonymi upgrade'ami z tej kategorii.

- W trakcie przemierzania ulic Isenstadt uważaj na regularnie respawnujących się przeciwników. Co więcej, po powrocie do miasta z późniejszych misji będziesz wpadał na coraz silniejszych wrogów. Dobrym pomysłem jest też pozostawanie w jednym miejscu w trakcie rozglądania się za sekretami, zamiast ciągłego biegania po różnych zakątkach danej dzielnicy.

Zestawienie osiągnięć - singleplayer

NAZWA

PKT

WYMAGANIA

Beatdown

30

Pokonaj co najmniej 30 wrogów z użyciem ataku wręcz (uderzenie kolbą giwery).

Blitzkrieg

30

Ukończ grę w czasie poniżej dwunastu godzin. Jest to w pełni wykonalne, zakładając, że nie będziesz szukał zbyt wielu sekretów.

Bubble Boy

20

Zablokuj tysiąc pocisków korzystając z tarczy. Z umiejętności tej najlepiej korzystać po napotkaniu licznej grupy wrogów i pozostawiać ją w aktywnej formie aż do wyczerpania paska mocy.

Buster

20

Zniszcz tysiąc obiektów. Otoczenie najlepiej demolować z użyciem najpotężniejszych broni.

Conservationist

30

Ukończ całą kampanię dla pojedynczego gracza bez manualnego przeładowywania broni. Nie powinno być z tym problemów o ile się będziesz pilnował. :-) Achievement najlepiej wypełnić podczas przechodzenia gry po raz drugi (w celu odnalezienia brakujących sekretów).

Endgame

10

Ukończ grę na dowolnym poziomie trudności (kwalifikuje się także niski).

Enemies In A Barrel

20

Zabij trzech unoszących się w powietrzu przeciwników.

Gadget Freak

20

Zakup wszystkie upgrade'y do jednej z posiadanych broni. Jeśli tylko będziesz dokładnie przeczesywał plansze to zdołasz "wymaksować" kilka giwer, a nie tylko jedną.

Game Hunter

10

Zabij po co najmniej jednym przeciwniku każdego typu. Nie będzie z tym żadnych problemów.

Zostało jeszcze 64% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie